Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Tag
es: Etiqueta

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Views
es: Vistas

en: Text
es: Texto

en: Satellite
es: Satélite

en: Hybrid
es: Híbrido

en: Headline
es: Titular

en: Dates
es: Fechas

en: Field mappings
es: Asignaciones de campos

en: Display configuration
es: Configuración de despliegue

en: Media Image
es: Imagen del contenido multimedia
