Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Tag
he: תגית

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Text
he: טקסט

en: Dates
he: תאריכים
