Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Tag
hu: Címke

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Text
hu: Szöveg

en: Satellite
hu: Légifelvétel

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Roadmap
hu: Útitérkép

en: Headline
hu: Címsor

en: Dates
hu: Dátumok

en: Terrain
hu: Föld

en: Field mappings
hu: Mező leképezések

en: Media Image
hu: Kép média
