Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Tag
lv: Birka

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Text
lv: Teksts

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: Dates
lv: Datumi
