Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Tag
ru: Тег

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Text
ru: Текст

en: Satellite
ru: Спутник

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Roadmap
ru: Дорожная карта

en: Dates
ru: Даты

en: Post Date
ru: Дата создания

en: General configuration
ru: Основная конфигурация

en: Terrain
ru: Территория

en: Field mappings
ru: Соотвествие полей

en: Media Image
ru: Изображение медиа
