Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Tag
uk: Теґ

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Text
uk: Текст

en: Satellite
uk: Супутник

en: Hybrid
uk: Змішаний

en: Headline
uk: Заголовок

en: Dates
uk: Дати

en: Post Date
uk: Дата надсилання

en: General configuration
uk: Загальні налаштування

en: Terrain
uk: Ландшафт

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: Display configuration
uk: Конфігурація відображення

en: Media Image
uk: Медіа-зображення

en: Watercolor
uk: Акварель
