Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Text
cy: Testun
