Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Text
id: Teks

en: Dates
id: Tanggal

en: Media Image
id: Gambar Media
