Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст
