Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Text
lt: Tekstas

en: Dates
lt: Datos
