Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Tag
oc: Etiqueta

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Text
oc: Tèxte
