Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Text
pl: Tekst

en: Satellite
pl: Satelitarne

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Roadmap
pl: Roadmapa

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Dates
pl: Daty

en: Post Date
pl: Data publikacji

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól

en: Media Image
pl: Obraz
