Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Text
ps: متن
