Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Media URL
th: URLของสื่อ
