Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Tag
ur: ٹیگ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: Text
ur: متن
