Views TimelineJS integration (7.x-3.0-beta3) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: Language
fil: Wika

en: - None -
fil: - Wala -

en: English
fil: Ingles

en: Bulgarian
fil: Bulgaryan

en: Czech
fil: Tsek

en: Afrikaans
fil: Aprikaans

en: Belarusian
fil: Belarusyan
