Views TimelineJS integration (7.x-3.0-beta3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: English
mg: Anglisy
