Views TimelineJS integration (7.x-3.0-beta3) - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Media
sk: Médiá

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Hindi
sk: Hindčina

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Afrikaans
sk: Afrikánčina

en: Belarusian
sk: Bieloruština

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Frisian
sk: Frízština

en: Irish
sk: Írčina

en: Galician
sk: Galícijčina

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Icelandic
sk: Islandčina

en: Georgian
sk: Gruzínčina

en: Luxembourgish
sk: Luxemburčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Malay
sk: Malajčina

en: Nepali
sk: Nepálčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Tamil
sk: Tamilčina

en: Telugu
sk: Telugčina

en: Thai
sk: Thajčina

en: Tagalog
sk: Tagalčina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Urdu
sk: Urdčina

en: Body text
sk: Text tela

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
