Views TimelineJS integration (7.x-3.0-rc1) - en to am translation catalogue (50 entries)

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Arabic
am: አረብኛ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Bulgarian
am: ቡልጋሪያኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: Greek
am: ግሪክኛ

en: Hebrew
am: እብራይስጥ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Indonesian
am: ኢንዶኒዠኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Slovak
am: ስሎቫክኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Lithuanian
am: ሊቱዌንያንኛ

en: Hindi
am: ሂንዲ

en: Catalan
am: ካታላን

en: Afrikaans
am: አፍሪካነስ

en: Belarusian
am: ቤሌሩስያንኛ

en: Esperanto
am: ኤስፔራንቶ

en: Estonian
am: እስቶንይንኛ

en: Basque
am: ባስቅ

en: Frisian
am: ፊሪሲያንኛ

en: Irish
am: አይሪሽ

en: Galician
am: ጋሊሽኛ

en: Armenian
am: አርመንኛ

en: Icelandic
am: አይስላንድኛ

en: Georgian
am: ጆርጂያንኛ

en: Luxembourgish
am: ሉክሰንበርግኛ

en: Latvian
am: ላቲቭያንኛ

en: Malay
am: ማሌይ

en: Nepali
am: ኔፓልኛ

en: Slovenian
am: ስሎቬንኛ

en: Tamil
am: ታሚል

en: Telugu
am: ቴሉጉ

en: Thai
am: ታሂ

en: Tagalog
am: ታጋሎግ

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ

en: Urdu
am: ዑርዱ
