Views TimelineJS integration (7.x-3.0-rc1) - en to bg translation catalogue (56 entries)

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: - None -
bg: - Не -

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Bottom
bg: Дъно

en: Media
bg: Медия

en: Arabic
bg: Арабски

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Bulgarian
bg: Български

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Hindi
bg: Хинди

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Afrikaans
bg: Африкаанс

en: Belarusian
bg: Белоруски

en: Esperanto
bg: Есперанто

en: Estonian
bg: Естонски

en: Basque
bg: Баски

en: Frisian
bg: Фризийски

en: Irish
bg: Ирландски

en: Galician
bg: Галицийски

en: Armenian
bg: Арменски

en: Icelandic
bg: Исландски

en: Georgian
bg: Грузински

en: Luxembourgish
bg: Люксембургски

en: Latvian
bg: Латвийски

en: Malay
bg: Малайски

en: Nepali
bg: Непали

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Tamil
bg: Тамилски

en: Telugu
bg: Телугу

en: Thai
bg: Тайландски

en: Tagalog
bg: Тагалог

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Urdu
bg: Урду
