Views TimelineJS integration (7.x-3.0-rc1) - en to he translation catalogue (57 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: - None -
he: - ללא -

en: Top
he: עליון

en: Views
he: היבטים

en: Bottom
he: למטה

en: Media
he: מדיה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Background color
he: צבע רקע

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: Greek
he: יוונית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en: Hindi
he: הינדית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Afrikaans
he: אפריקנס

en: Belarusian
he: ביילורוסית

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Estonian
he: אסטונית

en: Basque
he: בסקית

en: Frisian
he: פריסית

en: Irish
he: אירית

en: Galician
he: גליצית

en: Armenian
he: ארמנית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Georgian
he: גו'רגית

en: Luxembourgish
he: לוקסמבורגית

en: Latvian
he: לטבית

en: Malay
he: מלאית

en: Nepali
he: נפלית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טגולו

en: Thai
he: תאית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Urdu
he: אורדו
