Views TimelineJS integration (7.x-3.0-rc1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: - None -
lt: - Joks -

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Background color
lt: Fono spalva

en: English
lt: Anglų

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Latvian
lt: Latviškai

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
