Views TimelineJS integration (7.x-3.0-rc1) - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: - None -
pl: - Brak -

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Arabic
pl: Arabski

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: Greek
pl: Grecki

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Polish
pl: Polski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Turkish
pl: Turecki

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Afrikaans
pl: Afrykanerski

en: Belarusian
pl: Białoruski

en: Estonian
pl: Estoński

en: Basque
pl: Baskijski

en: Frisian
pl: Fryzyjski

en: Irish
pl: Irlandzki

en: Galician
pl: Galicyjski

en: Armenian
pl: Ormiański

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Georgian
pl: Gruziński

en: Luxembourgish
pl: Luksemburski

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Malay
pl: Malajski

en: Nepali
pl: Nepalski

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Tamil
pl: Tamilski

en: Thai
pl: Tajski

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól
