Views TimelineJS integration (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Media
el: Μέσα

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Greek
el: Ελληνικά
