Views TimelineJS integration (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (51 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Bottom
hr: Dno

en: Media
hr: Mediji

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: Greek
hr: Grčki

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Hindi
hr: Hindu

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Afrikaans
hr: Afrički

en: Belarusian
hr: Bjeloruski

en: Estonian
hr: Estonski

en: Basque
hr: Baskijski

en: Frisian
hr: Frizijski

en: Irish
hr: Irski

en: Galician
hr: Galicijski

en: Armenian
hr: Armenski

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Georgian
hr: Gruzijski

en: Luxembourgish
hr: Luksemburski

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Malay
hr: Malajski

en: Nepali
hr: Nepalski

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Tamil
hr: Tamilski

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Tagalog
hr: Tagaloški

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski
