Views TimelineJS integration (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Group
id: Grup

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: - None -
id: - Tiada -

en: Top
id: Atas

en: Views
id: View

en: Bottom
id: Dasar

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Indonesian
id: Bahasa Indonesia

en: Background image
id: Gambar latar
