Views TimelineJS integration (7.x-3.0) - en to mn translation catalogue (44 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Top
mn: Дээд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Bottom
mn: Доод

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: Greek
mn: Грек

en: Hebrew
mn: Еврей

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Lithuanian
mn: Литва

en: Hindi
mn: Хинди

en: Catalan
mn: Каталан

en: Belarusian
mn: Белорус

en: Esperanto
mn: Эсперанто

en: Estonian
mn: Эстони

en: Basque
mn: Баск

en: Irish
mn: Ирланд

en: Georgian
mn: Гүрж

en: Luxembourgish
mn: Люксембург

en: Latvian
mn: Латви

en: Malay
mn: Малай

en: Nepali
mn: Непал

en: Slovenian
mn: Словени

en: Tamil
mn: Тамил

en: Urdu
mn: Урду
