Views TimelineJS integration (7.x-3.0) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Views
ps: ليدنې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Greek
ps: یونانی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی

en: Hindi
ps: هندی

en: Afrikaans
ps: افریکانز

en: Belarusian
ps: بېلاروسی

en: Estonian
ps: ايستونیا

en: Irish
ps: ایرلنډی

en: Armenian
ps: ارمانیایی

en: Icelandic
ps: ایسلنډی

en: Latvian
ps: لاتويیایی

en: Nepali
ps: نيپالی

en: Slovenian
ps: سلوېنیایی

en: Tamil
ps: تامېل

en: Telugu
ps: ټيلېګو

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی

en: Urdu
ps: اوردو
