Views TimelineJS integration (7.x-3.0) - en to te translation catalogue (49 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Top
te: పైన

en: Arabic
te: అరబిక్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Chinese
te: చైనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Bulgarian
te: బల్గేరియన్

en: Czech
te: చెక్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: Greek
te: గ్రీకు

en: Hebrew
te: హిబ్రూ

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Indonesian
te: ఇండోనేసియన్

en: Norwegian
te: నార్వేజియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Slovak
te: స్లోవాక్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: Lithuanian
te: లిథుయేనియన్

en: Hindi
te: హిందీ

en: Catalan
te: కాటలన్

en: Afrikaans
te: ఆఫ్రికాన్స్

en: Belarusian
te: బెలారూసియన్

en: Esperanto
te: ఎస్పరాంతో

en: Irish
te: ఐరిష్

en: Armenian
te: ఆర్మేనియన్

en: Icelandic
te: ఐస్‌లాండిక్

en: Georgian
te: జార్జియన్

en: Latvian
te: లాత్వియన్

en: Malay
te: మలే

en: Nepali
te: నేపాలీ

en: Slovenian
te: స్లొవేనియన్

en: Tamil
te: తమిళం

en: Telugu
te: తెలుగు

en: Thai
te: థాయి

en: Ukrainian
te: ఉక్రేనియన్

en: Urdu
te: ఉర్దూ
