Views TimelineJS integration (7.x-3.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Top
ne: माथि

en: Media
ne: मिडिया

en: 5
ne: ५

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 7
ne: ७

en: 8
ne: ८

en: 2
ne: २

en: 1
ne: १
