Views Tools (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Tag
ar: وسم

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Views
ar: الرؤى

en: Edit view
ar: تحرير الرؤية

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
