Views Tools (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Edit view
bo: མཐོང་རིས་བཟོ་བཅོས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
