Views Tools (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Edit view
da: Rediger oversigt

en: Human name
da: Læsbart navn

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: No displays available.
da: Ingen tilgængelige displays.
