Views Tools (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Tag
eu: Etiketa

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: Edit view
eu: Bista editatu
