Views Tools (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау
