Views Tools (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Tag
ku: تاگ

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
