Views Tools (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Tag
lv: Birka

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Views
lv: Skati

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: import
lv: ielādēt
