Views Tools (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre
