Views Tools (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Views
oc: Vistas

en: Edit view
oc: Modificar la vista

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
