Views Tools (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс
