Views Tools (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Tag
ro: Marcaj

en: Save
ro: Salvare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Edit view
ro: Editați vizualizarea

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: No displays available.
ro: Nici o afișare disponibilă.
