Views Tools (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај
