Views Tools (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tag
sv: Etikett

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Views
sv: Vyer

en: Edit view
sv: Redigera vy

en: import
sv: importera

en: Human name
sv: Människoläsbart namn

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: No displays available.
sv: Inga visningar tillgängliga.
