Views Tools (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: No displays available.
ta: காட்சிகள் கிடைக்கவில்லை
