Views Tools (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు
