Views Tools (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Edit view
th: แก้ไขมุมมอง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
