Views Tools (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Tag
af: Etiket

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor
