Views Tools (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar
