Views Tools (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Tag
az: Teq

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: Edit view
az: Görünüşü redaktə edin
