Views Tools (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Tag
be: Тэма

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Edit view
be: Рэдактыраваць выгляд

en: import
be: імпартаваць
